Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Klimamı Satmak İstiyorum – 2. El Klima Alan Yerler

Klima Nasıl Temizlenir?

2. El Klimanızı Satmak Mı İstiyorsunuz?

adana klima servisi

Adana İncekaş Klima Servisi olarak 2. el klimalarınızı peşin fiyat dahilinde almaktayız. Klimanızın marka ve modeline veyahut mevcut arızasına göre klimayı fiyatlandırarak nakit olarak tarafımıza satma şansınız

bulunmaktadır. Tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Klimayı yerinde tespit etmekteyiz ve sökme-çıkarma işlemleri tarafamızca yapılmaktadır.

Adana Klimamı Satmak İstiyorum Diyenler 

Adana içi her semtte 2. el klima alımlarımız devam etmektedir. Satmak ve elden çıkarmak istediğiniz klimalarınızın söküm işlemine kadar tarafımızdan yapılmaktadır. Size herhangi bir uğraş çıkmadan nakit fiyatıyla klimanızı satmak düşer. Adana için klima servisi olarak her alanda hizmet verdiğimiz gibi, 2. el klima alım-satım piyasasına yaptığımız katkılarla insanların hayatını ve işini kolaylaştırmak amacını güderiz.

Adana Klimamı Satmak

“Klimamı Satmak İstiyorum” diyen Adana halkına hizmet için buradayız. Tarafımızla iletişime geçerek detayları konuşup gün içinde klimanızı nakit olarak elden çıkarabilirsiniz.

“2. El Klimamı Satmak İstiyorum”

Sizde 2. el klimalarınızı satmak istiyorsanuz. Adana için en doğru tercih İncekaş Klima olacaktır. Klimalarınızı değeri üzerinden nakit fiyatına satın almaktayız. Arızalı veya eski klimalarınızla, 2. el klimamı satmak istiyorum diyenler hemen bizimle iletişime geçebilirler. İletişim : 0 532 252 39 39

adana klima satmak, klimamı satmak istiyorum
klimamı satmak istyrm

 

 

 

 

 

 

 

2. El Klima Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle klima üzerinde tarafımızca genel bir kontrol yapılır. Klimanın fanının düzgün çalışıp çalışmadığına, iç ve dış ünitenin yıpranmışlık seviyesine bakılır. Klimanın akıllı çipinde herhangi bir sorun olup olmadığı kumanda ile yapılacak kontrollerle belirlenir. Bu kontroller sonucunda klimanıza fiyat biçilir. 2. El Klima Alınırken dikkat edilecek kriterler genel olarak bu şekildedir. 

Ayrıca belirtmek gerekir ki kompresör motoru 2. el klimanın can damarıdır. 2. el bir klimada en çok dikkat edilmesi gereken husus kompresör motorudur. Klimanın montajı yapılırken içinde biriken kir ve nem kompresöre zarar vermiş olabilir. Bu durum kompresörün ömrünü oldukça kısaltmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara