Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Adana Klima Bakım-Onarım

Adana Klima Bakım-Onarım

İncekaş Adana klima servisi şirketi olarak siz kıymetli müşterilerimizin klima bakımı veyahut onarımı mevzusunda verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra klima temizliği konusunda da hizmetimiz mevcuttur. Bilhassa Adana ilinde yaz aylarının sıcak geçmesi veyahut kışında ılıman olması sebebi ile devamlı olarak klima çalıştırmakta olduğumuz perspektifinden bir süre sonrasında klima tam randımanlı olarak sıcak iklimlendirme veyahut havanın derecesini düşürme yapmamakta bu sayede aşırı elektrik tüketimi meydana gelmektedir. Adana Klima Servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize adana klima temizleme hizmetide veriyoruz.

Sizlerde isterseniz Klimanızın hem bakımını yaptırıp hemde temizliğini yaptırabilirsiniz. Bilhassa eski tip klimalarda devamlı olarak klimanızın bakımının yapılıp temizlenmesi gerekmektedir bu işlemlerden sonrasında klimanız hem daha sıhhatli olarak çalışırken ek olarak daha verimli bir halde yazları serinleyip kış aylarında ise sıcak bir odada klimanızın konforunu yaşayacaksınız.

Ek olarak isterseniz klimanızın gaz kontrollerinide yaparak gaz eksikliği var ise dolumunu yapmaktayız. Detaylı malumat yönünden bizleri arayabilir satın alan temsilcimizden mevzu hakkında teknik bilgiyi alabilirsiniz. Isterseniz gerekseme halinde garantili olarak klima temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara