Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

ADANA KLİMA SERVİSİ İNCEKAŞ KLİMA

Klima Nasıl Temizlenir?

ADANA’DA KLİMASIZ BİR GÜN OLAMAZ

Sıcaklıklar yükseldiğinde veya odadaki soğukluğu kırmak için ve kendinizi, ailenizi rahat ettirmek için klimanıza güvenirsiniz.Yaz ortasında bir klimanın bozulmasıyla sıcak, yapışkan ve nemli bir ortamda klimanız tamir edilene kadar sabırsızlıkla beklersiniz.Aşırı sıcaklar özellikle küçükler ve yaşlılar için tehlikeli derecelere ulaşabilmektedir.

KLİMANIN DÜZGÜN ÇALIŞMAMA NEDENLERİ

Klimanızın düzgün çalışmamasına neden olabilecek çeşitli sorunlar vardır bunlar: Termostatınızın veya sensörünüzün düzgün çalışmaması veya motor veya kompresörün arıza yapmış olması olabilir.Kirli bir filtre veya klima gazı kaçağı da bu sorunlara neden olabilir veya kompresör akışkanlığı düşük olabilmektedir.

DENEYİMLİ BİR TEKNİSYENİN SİSTEMİNİZİ İNCELEMESİ GEREKEBİLİR

Arıza durumlarında deneyimli ve güvenilir bir teknisyeninin sisteminizi incelemesi önem arz etmektedir; arıza yapan bir klimaya yanlış bir teşhis koyma, yanlış bir parça değişimi, bir sızıntıyı düzeltme adına başka bir sorun ortaya çıkarma ve sonuç olarak başka hatalara yol açma gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir.Bu nedenlerle işinizi İncekaş Klima-Isıtma ve Soğutma servisi aracılığı ile yapınız.Adana Klimacı olarak uzmanlığı tercih ederek arıza sonucu ödeceyeciğiniz ücreti azaltın.Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan onarımların daha büyük sıkıntılara yol açacağını ve size fahiş tutarlar karşılığı iş yapacaklarını unutmayınız.

Adana İncekaş Klima Servisi sisteminizi inceler, neyin yanlış gittiğini teşhis eder ve tamir seçeneklerinizin neler olduğunu size açıklar.En uygun ve ekonomik tercihi sizlere sunar.

YENİ BİR KLİMA ALIRKEN UZMANLARIMIZDAN FİKİR ALINIZ.

Eğer yeni bir klima sistemine geçmeyi veya sadece odanız için yeni bir klima almayı düşünüyorsanız uzman ekibimize danışarak sizler için uygun olan marka ve BTU, oda büyüklüğü, salon büyüklüğü, iş yeri büyüklüğüne göre bilgilendirilmenizi önermekteyiz.Yapacağınız genel olarak şu şekilde olabilir:

-Merkezi Havalandırma Sistemi: Genel olarak bütün evinizi soğutmak için en iyi seçenektir.

-Oda Birimleri: Yalnızca bir veya iki odaya ihtiyacınız varsa en iyi seçenek sizler için bu olabilir.

-Ayrık Klima Sistemi: Dış mekanda yer alan kompresör ve evin içinde uygun kanal sistemleri kurularak eviniz için veirimli bir soğutma sistemi kurulabilir.

-Su Buharı Sistemi: Bu son teknoloji sistem dahilinde havayı soğutmak için buharlaşmış su kullanılır ve kurak iklimler için en iyi soğutma sistemi olarak literatürde geçer.

KLİMANIN ELEKTRİK TÜKETİMİNE DİKKAT!

Enerji Bakanlığınca yapılan açıklamalar çerçevesinde ısıtma ve soğutmanın ülkemizde ortalama bir aile için enerji kullanımına ödedikleri faturanın %50 ‘sini ulaştırdığı belirtildi.Tecrübeli Adana Klima Servisi uzmanlarımız size en tasarruflu modeller konusunda tavsiyede bulunabilir, ekipmanınızı düzgün bir şekilde monte edebilir, eski ve gereksiz klimanızı alarak yerine yenisini takabilir, klimalarınızın verimi için klima bakımı yapabilir.

UYARI: Unutulmaması gerekir ki, pek çok klima sorunu yanlış kurulumdan kaynaklanır, klima servisimizden bu konuda yardım isteyeniz. İleride yaşayacağınız sorunları minimuma indiriniz.

DÜZENLİ BAKIM KLİMA ÖMRÜNÜ YÜKSELTİR VE ELEKTRİK TASARRUFU YAPAR

Düzenli klima bakımı , klimanın en yüksek verimde çalışmasını sağlar ve ömrünü uzatır.Klima ünitenizi temizlemek ve soğutucu akışkan yoğunluğu kontrol ederek tamamlamak ve sistemin emniyetli bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için deneyimli bir klima teknisyenine yıllık bakım ve kontrolünü yaptırınız.Bakım, onarım veya yer değiştirme, klima taşıma gibi konularda size yardımcı olması için ekibimizi arayınız.Bize ihtiyacınız olduğunda yardımcı olmak için orada olacağız.

0 532 252 39 39 -Tıkla ve Ara

 

Benzer gönderiler

Call Now ButtonHemen Ara