Adana Klima Servisi – Yetkili Klima Servisi – İncekaş Klima

Adana Klima Servisi – Yetkili Klima Servisi – İncekaş Klima

 KLİMA SERVİS TALEP FORMU

Hafta İçi : 09:00 – 23:00

Cumartesi – Pazar: 09:00- 20:00

Sabit Telefon: 0322 459 51 19

Mobil Telefon: 0 532 252 39 39

Bizimle iletişime geçmek için sitede yer alan “hemen ara” butonuna basarak bizi arayabilir veya aşağıda yer alan “klima servis talep formu”nu isteklerinize göre doldurarak bizden teklif alabilirsiniz.

 İncekaş Isıtma-Soğutma ve Klima Servisi

Klima servisi profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Klima servisi arayışınız için İncekaş Isıtma-Soğutma’yı tercih edin. Kaliteli ve ekonomik klima servisinden faydalanın.

Adana klima servisliğinde öncü hizmet.

Adana’da yer alan İncekaş Klima Servisi müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Her marka klima ile ilgili arızaları onarmakta, klima bakımları ve temizliklerini gerçekleştirmekte ve klimanın montajını ve taşıma işlemini yerine getirmektedir.

Klima Bakım , Arıza , Montaj, Taşıma

Havalar ısındığında, klimanız en üst performansda olmalıdır. Uzman klima ısıtma-soğutma teknisyenlerimiz bu zorlu yaz gecelerinin ne kadar rahatsız edici olabileceğini biliyorlar, bu nedenle klima tamirlerini mümkün olduğunca verimli ve doğru bir şekilde tamamlamak için haftalık eğitim seansları yapıyoruz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz, kaliteyi, profesyonel klima tamirlerini zamanında ve uygun bütçe ile tamamlamak için gerekli uzmanlığa ve donanıma sahiptir.

Klimanızın tamire ihtiyacı olduğunu belirten işaretler:

  • Su sızıntısı
  • Sınırlı Hava Akışı
  • Garip sesler
  • Garip koku
  • Yanlış Termostat
  • Sıcak veya zayıf hava akımı

Klimanızla ilgili bir problem keşfettiğinizde, İncekaş Klima’da lisanslı, eğitimli bir klima/ HVAC teknisyenden randevu alın. Servis hizmeti almak veya onarım yaptırmak için beklemek, klima/HVAC sisteminizde daha fazla hasara neden olabilir ve bu da onarım işleminin daha pahalı olmasına yol açabilir.

 Güvenilir teknisyenlerimiz, herhangi bir ek zararın meydana gelmesini önlemek için sorunu olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde onarmaya çalışacaktır. İncekaş Klima’da, tarafımızca gerçekleştirilen tüm klima tamir servisi hizmetleri garantimiz altındadır. Bir onarım başarısız olursa, ücretsiz bir takip onarımı yapılır.

 Evinizi, yazın kavurucu sıcaklardan korumak için her şeyi yapacağız. Gerçek bir memnuniyet garantisi ile hizmet olmak için İncekaş Klima yetkili teknisyenlerine güvenebilirsiniz.

 Klima sorunları asla çözümsüz değildir. Uygun fiyatlarla klima / HVAC bakım ve onarım hizmeti için bugün bizi arayın!

Adana klima servisi

İncekaş klima servisi

Klima arıza tamir


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Hemen Ara