Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Adana Klima Ustası İş İlanı – Klima Ustası Aranıyor

Klima Nasıl Temizlenir?

Adana Klima Ustası İş İlanı – Klima Ustası Aranıyor

adana klima servisi

DOLGUN MAAŞ İLE ÇALIŞACAK YENİ EKİP ARKADAŞLARI

Ekibimize katılarak bizimle çalışacak klima ustası arıyoruz. İncekaş Klima Servisi olarak dolgun maaş ile çalışacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz. İş alımımız sürekli açık haldedir. Bizimle iletişimi geçerek bilgilerinizi ve iş şartlarını konuşarak isminizi kaydedin. İş açığı olma durumunda öncelik olarak aranacaksınız.

Adana Klima Ustası Aranıyor, klima ustalarımızı ekibimize katılmaya ve hep birlikte daha ilerileri gitmeyi teklif ediyoruz. Klima Teknik Servisliği işine kendi işi gibi sahiplenicek ustaların işlerinden mutluluğu ve primleri için Adana İncekaş Klima Servisi olarak her türlü yardım ve desteği sunmaktayız.

Adana’da Klima Ustası Arayan Firmalar

Adana İncekaş Klima servisi olarak bünyemize katılmak isteyen klima ustalarına  iş imkanı sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgileri konuşabilirsiniz. Çalışma şartları esnek olmakla birlikte klima hakkında bilgi sahibi ustaları bünyemize katıyoruz. Adana’da klima denince akla gelen ilk isim olmaktan gurur duyuyor, istihdam alanını ve Adana’nın iş hacmini geliştirmek adına bu konuda klima ustası arayan firmalar olarak üstümüze düşen görevi yapmaktayız. Bize ulaşmanız yeterli.

             adana klima ustası arayanlar

İncekaş Klima Isıtma-Soğutma Klima Ustalarını Arıyor

Bizimle çalışmak isteyen klima ustaları için işe alımlarımız devam etmektedir. Klima ustası iş ilanımız sizler için sürmektedir. İş arayışınıza yardımcı olmak ve istihdam sağlamak üzere klima ustaları aramaktayız.

Adana Klima Ustası İş İlanı

Adana’da ikamet eden klima ustaları için bir iş ilanıdır. Adana İncekaş Klima Servisi olarak 20 yıllık sektör deneyimimiz ve büyük bir müşteri kitlemiz bulunmaktadır. İşimizi kendi işi gibi sahiplenecek yeni klima ustaları ve çırakları için iş başvurumuz her zaman açıktır.

Call Now ButtonHemen Ara