Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

ADANA KLİMACI

Klima Nasıl Temizlenir?

ADANA KLİMACI

Adana’da bilindiği üzere güneşli gün sayısı çok fazla ve sıcaklarla mücadele etmek bir o kadar zor olmakta.Adanalılar için İncekaş Klima Servisi olarak haftanın 7 günü 7/24 hizmetinizdeyiz.’Adana Klimacı‘ denince 2005 yılından itibaren akıllara gelen klima servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

‘ADANA KLİMACI’ HİZMETLERİ NELERDİR?

Adana İncekaş Klima Servisi olarak sizlere klimalarınızla alakalı tüm hizmetleri sunmaktayız.Sunduğumuz hizmetler ekonomik olduğu gibi müşteri memnuniyeti ve hız ön planda tutulmaktadır.Müşterilerle ilişkilerimiz onların fikir ve düşünceleri doğrultusunda empati altyapısıyla gerçeleştirilir.

‘ADANA KLİMACI ‘ FİYATLARI NELERDİR?

Klima servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin fiyatları şu şekildedir:

  • Klima Bakımı : 20 TL
  • Klima Taşıma : 80 TL
  • Klima Yer Değişimi : 60 TL
  • Klima Arızası ve Klima Onarımı : Arıza ve Onarım Tespiti yapılarak tarafınıza fiyat verilir.
  • Klima Gaz Dolumu : 60 TL
  • İkinci El Klima Alımı : İkinci el klimalarınızı uygun fiyatlarla nakit olarak almaktayız.
  • Eski Klima ile Yenisinin Değişimi : Eski Klimalarınızı alarak yerine uygun fiyatlarla yeni klimalar takmaktayız.
  • İnşaatlarda Klima Tesisatı : İnşaat altyapılarına klima tesisatı kurmaktayız.

KLİMACI TERCİH EDERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Adana için klimalar şehrin can damarlarındandır.Nem oranı yüksek olan ilimizde hissedilen sıcaklık her zaman normal değerlerden daha yüksektir.Dolayısı ile klimalarınıza gerekli özenin gösterilmesi önemli bir husustur.Klimalarınız üzerinde yapılan bakım, yer değiştirme, arıza onarım , tesisat hizmetlerinde klimacının deneyimli olması gerek fiyat gerekse klimadan alacağınız verim açısından büyük farklılıklar yaratır.Klimanızın oda içinde bulunulan konumu dahi çok önemlidir.

Klima servisi olarak sizler için 2005 yılından itibaren bu sektör içinde yer almaktayız.Ticari hayatına İncekaş Petrol Ürünleri olarak başlayan şirket kurucularımız ‘Adana Klimacı‘ sektöründeki eksiklikleri görmüş ve gerekli yatırımı 2005 yılında yapma kararı almış, günümüze kadar çok büyük yollar katetmiştir.

Klimacı personel çok önemlidir.Evinize, odalarınıza kadar girerek işlem gerçekleştiren personellerimiz hiçbir zaman saygıda kusur etmemekte, işin ciddiyetinin ve verilen hizmetin farkındalıklarıyla hizmet sunmaktadır.

‘ADANA KLİMACI’ SERVİSİ OLARAK TÜM ADANA’YA HİZMET VERMEKTEYİZ

Adanamız’ın her ilçesine kadar hizmet vermekteyiz.İlçelere yapılan hizmetlerde özellikle iş plan saatlerimize dikkat ederek önceden randevu ile çalışmaktayız.Çoğu zaman çevre illerden dahi iş talepleri gelmekte.Uygun gördüğümüz işler için Mersin, Osmaniye, Hatay, İskenderun gibi çevre illere de hizmet vermekte kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Klima Temizliğinin Nasıl Yapıldığı İle İlgili Yazımız İçin : Klima Temizliği Nasıl Yapılır

Benzer gönderiler

Call Now ButtonHemen Ara