Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

İnverter Klima Servisi

Klima Nasıl Temizlenir?

İnverter Klima Servisi

İnverter klima servisi: Inverter teknolojisi , kompresörlerin elektro motorları ile ilgili teknolojinin en son evrimidir. Bir invertör, sıcaklığı düzenlemek için kompresör motorunun hızını kontrol etmek için kullanılır. İncekaş Teknik Klima servisi olarak inverter klimalarınızın her detayını hakimiz.

İnverter Klima Arıza Servisi

İnverter klima  üniteleri, kompresör ve soğutma / ısıtma çıkışı anlamına gelen, elektromotorun hızını kontrol eden değişken frekanslı bir sürücüye sahiptir. İnverter klima arızası  gibi bir durumda aynı gün içerisinde soruna müdahale etmekteyiz.

Sık rastlanan inverter klima arızaları: inverter klima kart arızası, inverter klima soğutmuyor, inverter klimam çalışmıyor, inverter klima sigorta attırıyor, İnverter klima su akıtıyor gibi arıza konularında tamir hizmeti sunmaktayız.

İncekaş Klima Teknik Servisi 20 yıllık bir deneyime sahip firmadır.

İnverter Klima Servisi Adana

İnverter klimalar çalışırken sürücüleri gelen AC akımını DC’ye ve ardından istenen frekansı üretmek için bir elektrik invertöründeki bir modülasyona dönüştürür. İnverter klimaa servisi olarak bir mikro denetleyici, her ortam hava sıcaklığını ölçebilir ve buna göre kompresörün hızını ayarlayabilir. 

İnverter Klima Fiyatları

 Çeviricinin klima üniteleri geleneksel klimalara büzülme, verimlerinin uzatılmış ömrü ve yükteki keskin dalgalanmalar gibi gelişmiş verimliliklere sahiptir. Bu, invertör AC ünitelerini daha düşük işletme maliyeti ve daha az kırılma ile daha sessiz hale getirir. Evirici, sabit hızlı klimalardan daha pahalı olabilir, ancak bu düşük enerji faturalarıyla dengelenir. Geri ödeme süresi, kullanıma bağlı olarak yaklaşık iki yıldır. 

inverter klima servisi
Call Now ButtonHemen Ara