Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Klima Arıza/Tamir Servisi

Klima Arıza/Tamir Servisi Hizmetini Adana İli ve İlçelerine Sağlamaktayız

Klima Arıza/Tamir Servisi

Adana’ya yaz geldiğinde, sıcak havalarda bozuk bir klimadan daha kötü bir senaryo olamaz. Fonksiyonel bir Klima ünitesinin konforlu bir ev için hayati bir bileşen olduğunu bildiğimiz için İncekaş Klima ekibi olarak hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere günün 24 saati hızlı ve kaliteli bir acil klima servisi sunmaktayız. 20 yılı aşkın süredir İncekaş Klima markası altında, ihtiyacınız olabilecek herhangi bir klima tamir ve onarımında size yardımcı olmaya hazırız.

Adana ili ve ilçelerinde klima onarım hizmetleri için İncekaş Klima ile irtibat kurun veya acil bir onarım için 0 532 252 39 39 numaralı telefondan bizi arayın!

Klimanın Arıza Belirtileri Nelerdir?

İncekaş Klima’yı Klima onarımı için aramanız gerekip gerekmediğinden emin değilseniz, müşterilerimizin sıkça karşılaştığı şu önemli sorunlara dikkat edin:

  • Hava deliklerinden sıcak hava üfleme
  • Klima kompresör sızıntısı veya donma
  • Soğutucu sızıntısı
  • Motor çalıştırma ve durdurma
  • Değişen sıcaklık
  • Garip sesler

Klima ünitenizin arızalanması durumunda, problemi tanımlamak ve çözmek için size bir klima teknik uzmanı göndereceğiz, evinizin iklimlendirmesi için sizin yanınızdayız.

Klima tamiri servis randevusu almak için bizi hemen 0 532 252 39 39 numarasından arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bizim sizle iletişime geçmemizi talep edebilirsiniz!

Hızlı ve Güvenilir Klima Servisi İncekaş Klima

Klima onarımı için aradığınızda, klima servisinin arızayı doğru bir şekilde düzeltmesi hayati önem taşır. Klimanız hatalı bir şekilde tamir edildiyse, yeni bir klimaya ve ağır bir faturaya ihtiyaç duyabilirsiniz. İncekaş Klima, klimanıza hızlı ve verimli bir şekilde bakmaya hazır bir uzman teknisyen mevcuttur ve bu hizmetimiz ile gurur duyuyoruz. Klima onarımı aciliyeti olan bir durum olduğundan, ünitenizdeki arızalı bileşenleri bulmaya, sistemi onarmaya ve günlük rutininizi bozmadan diğer sorunları belgelemeye çalışırız.

Ayrıca Adana il ve ilçelerinde 7/24 acil klima tamiri hizmeti sağlayarak, gecenin, tatilin veya hafta sonunun bir parçası olan rahatınızı ve memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Klimalar en rahatsız edici zamanlarda bozularak, sizi ve ailenizi rahatsız bir duruma düşürür. Klimanızın tamir ve onarımını yaptırmak için bizim ile iletişime geçin.

Adana ili ve ilçelerinde sunduğumuz iklimlendirme hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için 0532-252-39-39 numaralı telefondan bizi arayın! 

Adana ili ve ilçeleri bölgesinde Klima tamiri için İncekaş Klima’yı arayın

2004’den bu yana, İncekaş Klima, Adana’da ikamet eden konut sakinlerine ve iş sahiplerine en kaliteli klima onarımı hizmetini vermek için çabalıyor. Klima Ustalık Belgesi’ne sahip olan onaylı teknisyenlerimiz, soğutma ünitenizi onarmak için yeterli ve kaliteli donanıma sahiptir. İncekaş Klima ile temas kurun ve Klima onarımı konusunda uzun zamandır devam eden güncel, profesyonel bilgi birikimimizi görün.

Eğer Adana ili ve ilçeleri bölgesinde kaliteli klima onarımı arıyorsanız, hemen bizi arayın veya bugün bir randevu ayarlamak için 0 532 252 39 39 numaralı telefondan bizi arayın!

Call Now ButtonHemen Ara