Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Klima Bakım ve Temizlik Servisi

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”klima-bakim-servisi”][alcazar_welcome_renovation sc_title=”Adana Klima Bakım ve Temizlik Servisi” sc_subtitle=”Adana Klima Bakım ve İlaçlı Temizlik Servisi” sc_img=”1358″ sc_desc=”Profesyonel ekip ve kaliteli hizmet anlayışı ile aynı gün içerisinde Klima Taşıma Servisimizden randevu almak için arayınız. Klima temizliği Adana için vazgeçilmez bir unsurdur. Sıcak yaz günleri ve soğuk kış günlerinde klimanızın doktoru İncekaş Adana Klima Servisi hizmetinizde.”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima filtrelerinin değiştirilmesi ve temizlenmesi klima sağlığı için önemlidir. Mevsimsel olarak yapılan klima filtre temizliği ve klima bakımı klimadan alınan verimi arttırır. Klimanın bakım ve temizlik yapılan belli başlı parçaları vardır. Bunlar: Klima filtresi, bobin parçaları ve klimanın kanat kısmıdır. Klima bakımı bu parçaların ilaçlı karışım ile temizlenmesiyle gerçekleşir. Klima bakımının yapılmaması durumunda klimanızın yüksek enerji sarfiyatına yok açacaktır.

Klima Bakım Fiyatları Nelerdir?

Klima bakımı çeşitli tip klimalar üzerinde yapılır. Klima bakım fiyatı da klimanın çeşidine göre farklılık gösterir. Çeşitlerine göre klima bakım fiyatlarımız şu şekildedir: 

Split Klima Bakım Fiyatı: 50 TL
Kaset Klima Bakım Fiyatı: 100 TL
Duvar Tipi Klima Bakım Fiyatı: 150 TL
Pencere Tipi Klima Bakım Fiyatı: 70 TL
Araç Klima Bakımı: 200 TL

Adana Klima Bakımı ve Adana Klima Temizliği Hizmetleri

Adana klima bakım firmamız klima temizleme sıvısı ile bakımı gerçekleştirir. Klima temizleme adana hizmetini split klimalara, araç klimalarına, arçelik klima bakımı, salon tipi klima bakımı, samsung klima bakımı, izmir klima bakımı olarak sunmaktayız. Şirket bünyemizde klima bakım kursları açmaktayız. Aynı zamanda klima bakımı yapılmazsa ne olacağını klima bakım ve onarım kurslarında hergün anlatmaktayız.

Oto Klima Bakım ve Temizlik Fiyatları

Otomobil klimanızın verimliliğini sağlayacak en önemli unsur otomobil klima filtrelerinin rutin olarak değiştirilmesidir. Söz konusu bu filtrelerin tıkanması durumunda klima boruları içerisindeki hava sirkilasyonu kötü etkilenir. Adana’da otomobil klimanıza yapılacak bu tarz bir bakımın fiyatı 200 TL’dir.

Adana Klima Temizleme

Adana’da bulunan merkezi klima sistemleri için klima temizliği hizmeti sunmaktayız. Klima temizleme aşamalarımız detaylı ve ekonomiktir. Klima temizleme esnasında klima filtrelerine odaklanılmalıdır. Bazı filtre türleri tekrardan kullanılabilir. Bunun için söz konusu filtreyi detaylı ve ilaçlı adana klima temizleme işleminden geçirmemiz gerekmektedir. Adana çapında klimaların bakımı yapılırken genellikle “klima bataryaları”nın temizlik ve bakımı gözden kaçırılır. Biz yaptığımız klima bakım ve temizliğinde bu adım üzerinde de durmaktayız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_projects sc_title=”Klima Hizmetlerimiz” sc_subtitle=”Sunduğumuz Klima Servis Hizmetlerimiz Şu Şekildedir:” posts_display=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_content_block sc_title=”Klima Bakım ve Temizliği hakkında detaylı sorularınız mı var?” sc_btntxt=”Hemen Arayın” sc_btnurl=”tel://05322523939″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_chooseus sc_title=”Neden İncekaş Seyhan Klima Servisini Tercih Etmeliyim?” sc_desc=”İşinin arkasında duran güvenilir ve deneyimli bir ekibiz. Yaptığımız her iş için 1 sene garanti vermekle birlikte öncelik olarak müşterinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.” sc_img=”151″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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” title=”İncekaş Klima – Haritada Yerimiz”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_blog sc_posts=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

    Klima Servis Talebi Oluşturun

    [/vc_column][/vc_row]

    Call Now ButtonHemen Ara