Klima Montaj Servisi

Klima Montaj Servisi

Klima Taşıma Montaj Servisi

Profesyonel ekip ve kaliteli hizmet anlayışı ile aynı gün içerisinde Klima Taşıma Servisimizden randevu almak için arayınız. Klima Adana için vazgeçilmez bir unsurdur. Sıcak yaz günleri ve soğuk kış günlerinde klimanızın doktoru İncekaş Adana Klima Servisi hizmetinizde.

Klima Montaj Servisi

Klimanızın montajının profesyonelce yapılması önemlidir. Adana klima montaj servisi olarak engin deneyim ve uygun klima montaj fiyatlarımızla hizmet sunmaktayız.

Klima Montajı Nasıl Yapılır

Klima montajı 4 basamaklı olarak yapılır. Öncelikle dış ünite montajı yapılır, klima montaj kitini bu esnada yanınızda bulundurmanız gerekir. Sonrasında iç ünitenin montajı yapılır. Bir sonraki adımda ise iç ve dış ünite arasında bakır boru ile bağlantı sağlanır. Klima montajının nasıl yapıldığına dair resimli anlatımı da bulabilirsiniz yazılarımızda.

Klima Dış Ünite Montajı ve Fiyatı

Sadece klimanızın dış ünitesinin montajını yaptırmak isterseniz bunun fiyatı 70 TL’dir. Dış üniteler genellikle evin dış cephesine monte edilir. Bu sayede hava sirkilasyonu daha verimli sağlanır.

Klima İç Ünite Montajı ve Fiyatı

Klimanın iç ünite montajı tek başına 70 TL’dir. İç ünite montajı oda duvarının uygun bir kısmına nizami ve estetik ölçüler dahilinde yapılır.

Klima Montajında Vakumlama Önemli Midir?

Vakumlama hayati önem taşır. Bunun nedeni vakumlama yapılmadan gerçekleşen bir montajda klimanın gazı sızıntı yaparak boşalacaktır. Klima gazı klimanın havayı soğutmasına yarar. Sızıntı yapan bir klima gazına sebebiyet vermek istemiyorsanız montaj esnasında vakumlama yapmaya önem göstermelisiniz.

Klima Montajı Ortalama Kaç Saat Sürer?

Sadece montaj yapılacak ise bu ortalama 1 saat sürecektir. Hem klima taşıma hem de klima montaj yapılacak ise bu nispeten 2-3 saat aralığında sürecektir.

Kaset Tipi Klima Montajı ve Fiyatı

Kaset tipleri normal duvar tipi klimalara nispeten daha çok uğraş ister. Kaset tipi klima montajının fiyatı 150 TL’dir. Kaset tipi klimalar ayrı bir tesisattan oluşur. Klima sistem yapısı farklıdır.

Salon Tipi Klima Montajı Aşamaları

Salon tipi klimaların montajı esnasında klimanın üzerinde bulunan tesisat tekrar gözden geçirilir. Klimanın bakır borusu sağlam bir düzenekle dış üniteye ulaştırılır. En son aşamada ise klima içerisindeki gaz dolaşımı kontrol edilir ve montaj tamamlanır. Ortalama olarak salon tipi klima montaj fiyatı 200 TL’dir.

Klima Dış Ünite Montajı Yapma, Klima Nasıl Monte Edilir?, Videolu klima montajı yapma eğitimi, Klima montajı yapma resimli anlatımı, Split klima montajı usulünü yazılarımızda bulabilirsiniz.

Klima Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Klima Servis Hizmetlerimiz Şu Şekildedir:

Klima Bakım

Klima Montaj Servisimiz hakkında detaylı sorularınız mı var?

Hemen Arayın

Neden İncekaş Seyhan Klima Servisini Tercih Etmeliyim?

İşinin arkasında duran güvenilir ve deneyimli bir ekibiz. Yaptığımız her iş için 1 sene garanti vermekle birlikte öncelik olarak müşterinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

İncekaş Klima - Haritada Yerimiz

Klima Servis Talebi Oluşturun

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Call Now ButtonHemen Ara