Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima servisi hizmeti insanların ihtiyaçlarının zaman içerisinde değişime uğramasıyla birlikte bir gereklilik haline gelmiştir.

İnsanlar evlerinde klimayı dört mevsim kullanmaya başlamış ve bu nedenle klimanın önemi artmıştır. Klima bu derece yaygın olarak kullanıldığı için teknolojik,   elektrik tüketimi, verimlilik gibi birçok yandan değerlendirilmeye başlamıştır. Bu bakımdan uzun bir araştırma sonucunda klima alındıktan sonra klimanın sağlıklı kullanımı için klima servis hizmeti büyük önem arz eder olmuştur.

Klima arızası durumunda arızaya müdahale büyük önem arz eder.  Zamanında müdahale edilmeyen arızalar daha büyük problemlere yol açar. Kimi zaman arızanın giderilmesi için harcanan ücret klimanın maliyetinden daha fazla olabilmektedir.  Bu nedenle arızaya zamanında müdahale büyük önem taşır.

Klima servisinin doğru olarak seçilmesi, klimanın ömrünü uzatacağı gibi aldığınız verimi de artıracaktır.

Nasıl klimayı alırken birçok yönden değerlendiriyor isek klima servisini seçerken de bir o kadar seçici olmalıyız.

Biz İncekaş Klima Servisi olarak tüm bu kriterleri ve ölçütleri en iyi şekilde sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Montaj arıza,  klima bakımı gibi tüm hizmetleri sunarken dinamik ekibimiz ve 15 yıllık tecrübemiz ile hareket ediyoruz.

Klima servisi hizmeti sunan dikkat ettiğimiz altın kurallar vardır. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz:

İLETİŞİM

Klima arıza yaptığında bu arızayı hemen gidermek isteriz. Telefon ile iletişime geçerek bir klima servisi arayışına geçeriz. Hızlı bir şekilde söz konusu arızayı anlatarak bir çözüm bulunması için yardım isteriz. Bu noktada iletişim kurduğunuz klima servisi büyük önem taşır. Klima hizmeti iletişim numarasından servise ulaşamıyorsanız ve cevap alamıyorsanız ya da ilgiyle dinlenmiyor sanız bu durumda henüz ilk dakikadan çözümsüzlük yoluna girmişsiniz demektir.

Klimanın daha ne anlama geldiğinden bir haber olan bir eleman ile görüşmek çok yorucu bir durumda içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Biz klima servisi olarak aramalarınızı en hızlı şekilde cevap vererek size en verimli olacak çözüm yolunu sunmak için itina ile çalışırız.

Telefonu hızlı bir şekilde cevap veren iletişim kabiliyeti yüksek,  ürün bilgisi hakkında deneyimi olan ekibimiz telefonun ucunda her zaman hizmete hazırdır.

Ilk aramadan itibaren kaydınız oluşturularak aldığınız hizmet ile ilgili sizi her an bilgilendirmek için çalışırız.

HIZ

Klima servisi hizmetinde bir diğer önemli altın kuralımız ise hızdır. Gün içinde sürekli olarak açık olan ve bizim hayat standartlarınızı yükselten klimanın  arızasının bir an önce giderilebilmesi için dinamik ekibimiz ile bir an önce randevu vererek hızlı bir şekilde müdahaleye geçeriz.

GÜVEN

Klima servisi hizmeti için önem verdiğimiz bir diğer husus güvendir. Verilen bir hizmette kalitenin sembolü güvendir. Müşterilerimizin doğal olarak çok bir bilgisi olmadığı klima teknik servis alanında en ince ayrıntısına kadar müşteriye durumu izah ederiz. Vaat ettiğimiz klima hizmetini eksiksiz bir şekilde yerine getiririz.

ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

Bir diğer önemli altın kuralımız ise çözüm odaklı çalışmaktır. Klima bir teknolojik alet olduğu için teknolojiyi günbegün takip etmek çözüm odaklı çalışma da büyük önem taşır. Bir arızanın çözümünü bulmak deneyim gerektirir. Klima arızasını tam olarak giderilememesi müşteri için en büyük tehlikelidir. Bu durum gelecekte daha büyük arızalara meydan verecektir.

Klima hizmetinde yedek parçanın önemi

Piyasada birçok yedek parça bulunmaktadır. Bu yedek parçalar içerisinden her marka ürün yedek parçasını hızlı bir şekilde temin etme hizmetinize sunuyoruz. En önemli hizmet kurallarımız dan birisi kaliteli bir hizmet ve kaliteli yedek parçalar kullanmaktır.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri servisimizin velinimetidir. Verilen hizmet ne kadar iyi olursa olsun müşterinin memnun edilmediği bir durum kabul edilemez. Tarafımızca müşterinin beklentisi isteği ve talebi en iyi şekilde analiz edilerek yerine getirilir. Bu hususta hız ve maliyet olarak en uygun hizmet sunulur.

Kalite

Kalite ya Her zaman ön plana alarak müşterinin istekleri odaklı, klima servisinde her zaman ilk sırada olmak için çalışıyoruz.

Sonuç olarak Ürünün kalitesi gibi servisin hizmet kalitesi de müşteri için büyük önem taşır. Bu nedenle nasıl ürün seçerken dikkat ediyorsanız aynı dikkati klima servisi seçerken de göz önüne almanız gerektiğini unutmayın.

Call Now ButtonHemen Ara