Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Cd. Sabancı Apt. Altı

Klima Taşıma Servisi

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”klima-tasima-servisi”][alcazar_welcome_renovation sc_title=”Adana Klima Montaj Servisi” sc_subtitle=”Klima Montaj Servisleri & Klima Taşıma” sc_img=”1358″ sc_desc=”Adana klima taşıma servisleri arasında yer alan İncekaş Klima yetkili servistir. Adana klima montaj hizmetinde müşteri memnuniyetini odaklar. Klima taşıma Adana’da sık ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Klima taşıması ve montajından sonra gaz dolumu yapılması gerekmektedir. Klima sistemlerinin verimi için gaz dolumu önem arz eder.”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Klima Montaj Servisleri

Klima montaj servisleri denince akla gelen ilk isim İncekaş Klima’dır. 

Klima Taşıma Ücreti Adana

Klima taşıma ücreti Adana’da 100 TL’dir.

Klima Sistemlerini Taşıma ve Montaj

Klima taşıma ve montaj hizmetini Sarıçam, Yüreğir, Seyhan ve Çukurova ilçelerine Adana genelinde sunmaktayız. Taşıma ve temizleme fiyatlarımız ekonomiktir.

Adana Klima Bakım Servisleri

Klima taşıması ve montajından sonra klimaya bakım yaptırmak önem taşır. Bu konuda müşterinin memnuniyetini sağlamak için montaj edilen klimanın temizliği ve bakımı yapılır. Beyaz eşyalar için de bu sistem uygulanmaktadır. Adana çukurova’da samsung klima taşıma hizmetini 100 TL’ye vermekteyiz. Sarıçam taşıma ücreti ise Adana’da 110 TL’dir. Sarıçam klima taşımacılık fiyatlarımız indirimlidir.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Çukurova Adana Klima Montajı

Klimanın dış ünitesi öncelikle dış cepheye monte edilir. Dış ünite ile iç ünite arasındaki bağlantı bakır boru sayesinde sağlanır. Klima montaj servisleri yeni aldığınız bir klimanın montajını ve klima taşımasını ücretsiz olarak yapar. İlk klima takma işlemi ücretsizdir ancak bundan sonraki yapacağınız sökme, demontaj ve taşıma ücretleri ücrete tabidir.

Adana Klima Taşıma Servisleri Nasıl Hizmet Sunar?

Klima taşıma hizmetinde çeşitli aşamalar bulunur. Bu aşamalar çeşitli parça ve malzemeleri gerektirir. Örnek olarak klima taşıma işlemi sırasında klimanın gazı kaçabilir. Dolayısı ile klimanın montajı yapıldıktan sonra klima gazı basılması gerekir. Bir başka örnek ise klimanın yeni monte edileceği yer ek bakır boru gerektirebilir. Klima demontaj yani sökme işlemi sırasında vakumla yapılması gerekmektedir. Vakumla yapılmaması durumunda klima sistemindeki klima gazı kaçacaktır.

Adana’da Seyhan ve Yüreğir Klima Servisleri

Seyhan ve Yüreğir’de klima servisleri yeni alınan bir klimanın montajını bedava yapmaktadır. Klima sisteminin kurulumu sırasında teknik personelin tecrübeli olması önem taşır. Aksi takdirde toz toprağa maruz kalınır. Klima sistemlerinde dış ünitenin yere montaj edilmesi klimadan alınan verimi her zaman arttırır. Seyhan ve Yüreğir’de adresinize gelen klima taşıma elemanımız klima temizliğini yapar, vakumlu montaj yapar, yalıtımı sağlar ve estetik olarak duvarda konumlandırılmasını sağlar.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1739″ alignment=”center” title=”Adana Klima Taşıma Servisleri”][vc_single_image image=”1742″ alignment=”center” title=”Adana’da Klima Taşıma Ücreti”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_projects sc_title=”Klima Hizmetlerimiz” sc_subtitle=”Sunduğumuz Klima Servis Hizmetlerimiz Şu Şekildedir:” posts_display=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_content_block sc_title=”Klima Taşıma Servisimiz hakkında detaylı sorularınız mı var?” sc_btntxt=”Hemen Arayın” sc_btnurl=”tel://05322523939″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_chooseus sc_title=”Neden İncekaş Seyhan Klima Servisini Tercih Etmeliyim?” sc_desc=”İşinin arkasında duran güvenilir ve deneyimli bir ekibiz. Yaptığımız her iş için 1 sene garanti vermekle birlikte öncelik olarak müşterinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.” sc_img=”151″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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” title=”İncekaş Klima – Haritada Yerimiz”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][alcazar_blog sc_posts=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

    Klima Servis Talebi Oluşturun

    [/vc_column][/vc_row]

    Call Now ButtonHemen Ara